erasmus_2

ERASMUS+ pályázati lehetőség

ERASMUS 2022-2023

Tájékoztatom Önöket, hogy a http://www2.u-szeged.hu/erasmus/index.html honlapon megjelentek az ERASMUS+ pályázati felhívások a következő tanévre a hallgatók, oktatók és adminisztratív dolgozók részére egyaránt.

A korábbi évekhez képest változást jelent, hogy a hallgatói mobilitás a részképzésen és szakmai gyakorlaton felül két új formával bővült:

• Blended Intenzív Programon való hallgatói részvételre (5-30 nap), ennek előfeltétele egy megállapodás egy Blended Intenzív Programot koordináló intézménnyel
  • Doktori képzésben résztvevő hallgatók rövid távú mobilitására (5-30 nap)

(Mindkét mobilitási típus esetében érvényes szabály, hogy a szakmai gyakorlathoz hasonlóan folyamatosan lehet benyújtani pályázatokat, akár már a mostani, 2021/2022. tanévre is.)

A pályázatok benyújtási határideje az intézeti koordinátorhoz (Tölgyesi Csaba, Ökológiai Tanszék 20. szoba, festuca7@yahoo.com) 2022. február 24.

A hallgatói pályázathoz szükséges anyagok:

• ERASMUS pályázati űrlap (honlapról letölthető)
  • rövid önéletrajz
  • motivációs levél