Teljes_kepernyo_rogzitese_2022._09._08._151525

Kisfilmen az SZTE Tanévnyitó Ünnepsége

Az SZTE új egyetemistáit a 2022. szeptember elsejei Tanévnyitó Ünnepi Szenátusülésén köszöntötték, amely egyben az Országos Felsőoktatási Tanévnyitó is volt. Az ünnepségről készült kisfilm az SZTE Youtube csatornáján megtekinthető.

A kisfilm a Szegedi Tudományegyetem Tanévnyitó Ünnepi Szenátusüléséről megtekinthető az egyetem Youtube csatornáján.

IMG_2816

Jubileumokat ünnepelt az elmúlt hónapokban a Szegedi Tudományegyetem. A 2021-ben kezdődő, a 2022. november 11-i díszelőadással és az SZTE Szenátus 12-i ünnepi ülésével záruló rendezvény-sorozattal alapítása 440. és a kolozsvári magyar tudományegyetem szegedi befogadásának 100. évfordulóját köszöntötték az universitas polgárai, alumnusai, valamint partnerei.