honlap-fejlec-19

Idén is lehet jelentkezni a Szegedi Tudományegyetem Innovációs Díj pályázatára

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

• Leginnovatívabb TDK munkáért
  • Leginnovatívabb PhD munkáért
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén.

A pályázati anyagot kizárólag elektronikus formában, a kiírásnak megfelelően az inno@szte.hu email címre 2023. május 30. 12:00 óráig lehet benyújtani. A 2023. évi díj átadására a Szegedi Tudományegyetem Innovációs Napján kerül sor.

A pályázatról bővebben http://www.inno.u-szeged.hu/informacios-anyagok címen elérhető pályázati felhívásból tájékozódhat, illetve kérdéseivel forduljon a Stratégiai és Fejlesztési Főigazgatóság, Innovációs Igazgatóságának munkatársaihoz az alábbi elérhetőségeken:

E-mail: gabor.szilvia@szte.hu, madarasz.daniel@szte.hu;

Telefon: +36 (62) 546-702, 546-738