Pályázati felhívás RNS alapú fejlesztésekhez kapcsolódó kutatási projektekmegvalósítására – Professzor Dr. Karikó Katalin támogatásával

A Prof. Dr. Karikó Katalin által felajánlott pénzjutalmakból támogatott pályázat célja, hogy ösztönözze
az RNS alapú fejlesztésekhez kapcsolódó kutatási projektek megvalósítását a Szegedi
Tudományegyetemen.
A pályázattal kapcsolatos fontosabb határidők:
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. április 05.
Információ a pályázat értékeléséről: 2024. április 12.

A pályázattal kapcsolatos kérdéseikkel forduljanak Bucsainé Pados Anikóhoz, email elérhetősége a rövid ismertetőben található meg.

Mindenkinek sikeres pályázást kívánunk!

Rövid ismertető

Részletes pályázati felhívás