image2

Dr. Bereczki Zsolt a Biológia Intézet Embertani Tanszékének adjunktusa a Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntető elismerésben részesült

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Biológia Intézete Embertani Tanszékének egyetemi adjunktusa, Dr. Bereczki Zsolt, a biológiai antropológia terén végzett kiváló kutatói és oktatói munkája, aktív szakmai közéleti tevékenysége, valamint az egyetemen folyó idegen

nyelvű képzés koordinációja terén elért eredményei elismeréseként, 2023 augusztusában a Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetést vehette át Dr. Vitályos Esztertől, a Kulturális és Innovációs Minisztérium miniszterhelyettesétől.

Gratulálunk a kitüntetéshez és további sikeres munkát kívánunk!”