cropped-SZTE-Prezilimpia-SZTE-Junior-Akademia

SZTE PREZILIMPIA – a prezentációs tehetségkutató

Itt csak az előadás számít – mi a témát adjuk, a konkrét tartalmat és formát Te határozod meg! Bizonyítsd be 8 perc alatt, hogy szövegelésben Te vagy a legjobb!

Ha eddig is...
... érezted, hogy hív a színpad,
... kivágtad magad, ha dumálni kellett,
... tudtad, hogy az előadói készség az élet minden területén előnyt jelent,
...akkor itt az idő, hogy kipróbáld magad élesben!

Tarts egy 6-8 perces, ütős előadást, és vidd el a 150 000 forintos fődíjat!

Az előadás témája: Tudatos fogyasztás – ártalomcsökkentés – fenntarthatóság

Részletes versenykiírás: https://www.prezilimpia.hu/ vagy ide kattintva érhető el.

A TTIK-s kari selejtező forduló 2023. április 27-én, csütörtökön 13 órától lesz a Kari Tanácsteremben.

Jelentkezni Vígh Viktornál, a vigvik (k u k a c) math.u-szeged.hu címen lehet 2023. április 21., péntek éjfélig, az email tartalmazza az induló nevét, szakját, évfolyamát, email címét és az előadása címét.